free web maker

Připojení k Internetu

Bezdrátové i optické kabelové
technologie

WiFi - bezdrátový Internet 450Mbit/sec
kabelový Internet až 10Gbit/sec

Bez závazků

Služba je placena vždy na měsíc dopředu. Nejste vázáni smlouvou na určitou dobu. Službu lze kdykoliv bez sankcí přerušit.

Jednoduchost

Naším cílem je jednoduchá obsluha ze strany zákazníka, minimum času Vámi stráveného nastavováním či úkony.

Spolehlivost a rychlost

Vše je automaticky zálohováno, disková pole SSD jsou vzájemě propojena. Webové a poštovní servery máme v několika zemích.

Moderní hosting

Používáme moderní technologie a plnou automatizaci, to nám umožňuje udržet provozní náklady služby na minimu.

Otevřenost a garance

Neskrýváme žádné parametry, hlídáme dostupnost a funkčnost všech našich služeb 24/7, záruka spokojenosti a nejlepší ceny.

Neomezený

prostor pro Váš web, emaily, databáze, neomezený přenos dat po ČR i do zahraničí, neomezený počet databází, subdomén, atd.

Koncové přípojky

provozujeme tři kategorie spojů

  • koncová přípojka v pásmu 5GHz - jde o standard 802.11ac kde lze dosáhnout na přípojce maximální rychlosti (kapacity) 450Mbit/sec. Tento typ přípojky je nejrozšířenější, nejlevnější a tedy i nejžádanější. Koncové zařízení lze zde pořídit kolem 1.250,- Kč.
  • kabelová přípojka - jste-li v přímé blízkosti naší páteřní sítě máte možnost využít přímého připojení kabelem. Typicky jde např. o bytové domy, kam je dovedena vysokorychlostní páteřní přípojka a dále je natažen kabel. Zde je max. kapacita přípojka 1000Mbps.
  • vyhrazený vysokorychlostní přípojka - jedná se zejména o technologie pracující ve vyšších frekvenčních pásmech (10-80GHz) nebo jejich kombinace. Jde o garantované připojení pro firmy. Spoj je jištěn jednou nebo více zálohami pro případ závady.

Vše kolem Serverů

Poskytujeme pronájem vyhrazených serverů a serverových clusterů se všemi potřebnými doplňkovými službami. Včetně moderního pronájmu VPS (NVMe úložiště, založení do minuty).

IT Infrastruktura

Můžeme poskytnout moderní odolnou infrastrukturu pro jakýkoli typ projektu. Můžeme vytvořit a udržovat IT infrastrukturu na míru pro váš projekt, aby efektivně rostl. Umíme i řešení vysoké dostupnosti.

Internetové služby

Nabízíme všechny standardní internetové služby. Od vzdálené správy, webhostingu, e-mailu, doménových jmen, vzdáleného úložiště, připojení nebo speciálních služeb.

Adresa firmy

Nová 225/1
250 64  MĚŠICE
Česká Republika, EU

Hostingové  služby

Vyhrazené Servery                    
Pronájem VPS / VDS                    
Web, Email & Domény