website templates

Nejvýhodnější
INTERNET

10 Mbps od 45,- měsíčně
20 Mbps od 91,- měsíčně
100 Mbps od 246,- měsíčně
300 Mbps od 492,- měsíčně
500 Mbps a více - dohodou

  • bez závazků - platíte předem na Vámi vybrané období (delší období = automatická sleva až 18%). Jedete na dovolenou? Proč platit, když službu nevyužíváte? Pokud nemáte zaplaceno, služba se automaticky pozastaví.
  • nízká cena - díky plné automatizaci nabízíme naši službu za velmi zajímavé ceny. Zatím se nám nepodařilo najít konkurenčního operátora s výhodnější nabídkou.
  • instalace zdarma - pokud si vyberete platební období minimálně čtvrt roku, získáte automaticky instalaci zařízení zdarma, neplatíte tak práci technika, který Vám přijede zařízení zprovoznit.
  • zařízení zdarma - při výběru platebního období minimálně 1 rok získáte nejen instalaci zdarma, ale i celý set pro připojení Vaší domácnosti (tzn. zařízení, které Vám zajistí příjem signálu).
  • domácí síť zdarma - při platbě na tři roky získáte nejen slevu 18% na odebíranou službu, zdarma instalaci a zařízení, ale techník Vám navíc zdarma přiveze a nainstaluje domácí počítačovou síť. Podrobnosti o setu "Chytrá domácnost" se dozvíte zde.
  • pod dohledem - u nás máte přístup k monitoringu všech parametrů, hlídáme kvalitu i kapacitu všech připojení.

Bez závazků

Služba je placena vždy na měsíc dopředu. Nejste vázáni smlouvou na určitou dobu. Službu lze kdykoliv bez sankcí přerušit.

Jednoduchost

Naším cílem je jednoduchá obsluha ze strany zákazníka, minimum času Vámi stráveného nastavováním či úkony.

Spolehlivost a rychlost

Vše je automaticky zálohováno, disková pole SSD jsou vzájemě propojena. Webové a poštovní servery máme v několika zemích.

Moderní hosting

Používáme moderní technologie a plnou automatizaci, to nám umožňuje udržet provozní náklady služby na minimu.

Otevřenost a garance

Neskrýváme žádné parametry, hlídáme dostupnost a funkčnost všech našich služeb 24/7, záruka spokojenosti a nejlepší ceny.

Neomezený

prostor pro Váš web, emaily, databáze, neomezený přenos dat po ČR i do zahraničí, neomezený počet databází, subdomén, atd.

Vše kolem Serverů

Poskytujeme pronájem vyhrazených serverů a serverových clusterů se všemi potřebnými doplňkovými službami. Včetně moderního pronájmu VPS (NVMe úložiště, založení do minuty).

IT Infrastruktura

Můžeme poskytnout moderní odolnou infrastrukturu pro jakýkoli typ projektu. Můžeme vytvořit a udržovat IT infrastrukturu na míru pro váš projekt, aby efektivně rostl. Umíme i řešení vysoké dostupnosti.

Internetové služby

Nabízíme všechny standardní internetové služby. Od vzdálené správy, webhostingu, e-mailu, doménových jmen, vzdáleného úložiště, připojení nebo speciálních služeb.

Adresa firmy

Nová 225/1
250 64  MĚŠICE
Česká Republika, EU

Hostingové  služby

Vyhrazené Servery                    
Pronájem VPS / VDS                    
Web, Email & Domény